Курси підготовки до ЄВІ

Чи можливо підготуватись до ЄВІ самостійно? Самостійно це зробити важко, хоча, звичайно, є самовчителі, різноманіття посібників, тощо. Але полегшити це завдання зможуть досвідчені педагоги, які структуровано подають матеріал, підтягують слабкі місця, поповнюють запаси лексики, покращують знання з граматики. Саме тому Інститутом післядипломної освіти та довузівської підготовки організовані підготовчі курси до ЄВІ, де проводять заняття викладачі кафедри іноземних мов. Тетяна Поміркована, Оксана Титунь, Наталія Магас докладають багато зусиль задля того, аби допомогти слухачам курсів якісно підготуватись до складання ЄВІ з англійської мови. Ретельно  підібрані матеріали базуються на зразках мовлення, що охоплюють реалії сучасного життя, пов’язаних з інтересами та комунікативними потребами сучасної молоді. Тому, отримані знання значно підвищать мовні компетентності, необхідні для успішного проходження іспиту.

Кафедра іноземних мов бажає вам успіхів у досягненні мети – стати студентами-магістрантами Прикарпатського національного університету!