Вступна кампанія 2023

Вступ: інформація для вступників 2023 року

АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:

Гуманітарний корпус, ауд. 101 (вхід з вул. Чорновола)
вул. Шевченка, 57
м. Івано-Франківськ
76018, Україна

Телефон: (0342) 59-60-60

Call-center Приймальної комісії: (+38) 095 029 77 89

E-mail: admission@pnu.edu.ua

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (pnu.edu.ua)

До уваги вступників до Прикарпатського національного університету!

Для вступників у магістратуру буде проведено консультацію, щодо Правил прийому та реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ у час від 1 до 7 травня. Слідкуйте за анонсами на сайті Університету. Інформацію про Правила прийому у 2023 році можна переглянути тут.

Коротко та інформативно про правила вступу до магістратури – тут (переглянути)

 

Мотиваційний лист при вступі-2023: головна інформація
➡️ До кожної заявки на вступ – і на бюджет, і на контракт – абітурієнт повинен прикріпити мотиваційний лист.
➡️ До мотиваційного листа цього року можна буде прикріплювати фото дипломів, сертифікатів, свідоцтв про проходження підготовчих курсів тощо.
➡️ Мотиваційний лист братиметься до розгляду приймальною комісією університету у випадку однакового конкурсного балу у абітурієнтів, які одночасно претендують на крайнє прохідне місце.
У цьому випадку комісія перевіряє мотиваційні листи претендентів на доброчесність та оцінює їх за рейтингом, який із листів був кращим та переконливішим.
❗️ Бали за мотиваційні листи не виставляються.
➡️ Вступ на контракт на спеціальності, яким надається особлива підтримка, можливий лише за мотиваційним листом.
➡️ Щодо вимог до мотиваційних листів, то вони у 2023 році будуть визначатись Правилами прийому кожного закладу освіти окремо.
☝️ Інформація про вимоги до мотиваційних листів має бути оприлюднена на офіційному вебсайті закладу вищої освіти не пізніше 1 червня 2023 року.

♦Публікація Міністерством освіти і науки України Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2023 році очікується на початку лютого 2023 року, відповідно, уже в в другій половині лютого Університет зможе повноцінно надавати консультації щодо Правил прийому у 2023 році.

♦Для цього Вам достатньо буде звернутися у наш call center за телефоном 0950297789, або написати на електронну адресу Приймальної комісії листа (натиснути, щоб перейти для написання листа), або звернутися у відбіркові комісії факультетів (інститутів) ПНУ (натиснути, щоб переглянути адреси та телефони), або завітати до нас особисто (натиснути, щоб переглянути адресу).

♦Також, повідомляємо Вам, що Приймальна комісія ПНУ планує проводити консультації щодо Правил вступу у 2023 році, починаючи із лютого 2023 року. Тому рекомендуємо Вам слідкувати або за нашим сайтом, або за нашими сторінками у соцмережах: Facebook