Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році

25-26 лютого 2023 року проведено II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримали призові місця:

І місце – Федорів Мар’яна, студентка ІІ курсу (секція історії України).
Науковий керівник – Максимець Богдан Володимирович, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат політичних наук, викладач дисциплін «Історія: України і світ».

І місце – Нагорняк Неля, студентка І курсу (секція історичного краєзнавства).

ІІІ місце – Кружинська Юлія-Іванна, студентка ІІІ курсу (секція англійської мови).
Науковий керівник – Ганна Карпенко, доцент кафедри іноземних мов.

Вітаємо наших студентів та наукових керівників з неймовірними результатами. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди йти тільки вперед. Наснаги, максимального розвитку, творчих здібностей і подальших успіхів у підкоренні наукових вершин.

Наказ Про підсумки проведення II етапу МАН