Колективна англомовна монографія «The Space of Inclusive Education. Voices from Ukraine and Beyond»

Доцентка кафедри іноземних мов Оксана Титунь стала співавторкою колективної англомовної монографії «The Space of Inclusive Education. Voices from Ukraine and Beyond» (видавництво ‘BRILL’, Нідерланди) за редакцією проф. Олени Будник та викл. Сергія Сидоріва. Україна, відома як житниця Європи, перебуваючи нині в центрі міжнародних турбот і сподівань, демонструє нові виміри гідності та рішучості, за які її можна назвати школою світу. Ця збірка текстів про інклюзію осіб з особливими освітніми потребами від міжнародних та українських науковців була написана задовго до війни в Україні, яка є найбільшою війною в Європі після Другої світової. Цей том є першою книгою для читачів англійською мовою про український погляд на інклюзивну освіту. Завжди корисно починати з минулого та спостерігати за майбутнім розвитком. Книга призначена для науковців, викладачів, суміжних спеціалістів і аспірантів у галузях теорії освіти, інклюзивної та спеціальної освіти, педагогічної підготовки, соціальної роботи. Це також дуже актуально для батьків дітей з особливими потребами та всіх, хто цікавиться темою інклюзії.