Викладання та навчання у важкі часи

Доцент кафедри іноземних мов Ганна Карпенко взяла участь у навчальному курсі «Викладання, навчання у важкі часи», який проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience»    6-8 червня 2023 року в м. Вроцлав (Польща). Курс «Викладання та навчання у важкі часи» — ініціатива Британської Ради, покликана підтримати вчителів і надати практичні рекомендації щодо навчання у складні часи в Україні.

Разом з досвідченими тренерами Британської Ради учасники тренінгу обговорювали ситуації як працювати у чутливому до травми навчальному середовищі, спілкуватися з учнями та студентами, переміщеними з зон бойових дій та створити безпечне навчальне середовище під час вивчення англійської мови. Курс дав можливість педагогам збагатити свій педагогічний арсенал ефективними стратегіями та техніками викладання у важкі часи та навчив як організувати  емоційну безпеку на заняттях.