Урочистості з нагоди дня народження Тараса Шевченка

9 березня о 15:00 в актовій залі Прикарпатського національного університету відбудуться урочистості з нагоди дня народження Тараса Шевченка.

У програмі уривки з опери Миколи Аркаса за однойменною поемою Тараса Шевченка “Катерина”, яка десятиліттями залишається актуальною для українців.

Також буде літературно-музична композиція.

В концертній програмі візьмуть участь:

студенти 1 курсу спеціалізації «Актор драматичного театру і кіно» Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; студенти оперного класу кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ, концертмейстер Вікторія Яковійчук, режисер оперного класу Іван Тимків; ансамбль народного танцю Дивоцвіт Навчально-наукового Інституту мистецтв, керівник Ольга Квецко.