Прикарпатський національний університет увійшов до консорціуму UNIVERSEH

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, разом з Університетом Тулузи (Франція), Люксембурзьким університетом, Дюссельдорфським університетом  імені Генріха Гейне (Німеччина), Університетом науки і технологій AGH (Польша) та Технічним університетом Лулео (Швеція), увійшов як асоційований партнер до консорціуму UNIVERSEH.

Основна місія консорціуму – здійснення спільної дослідницької та освітньої діяльності в галузі “Космос для Землі та людства” за умови об’єднання можливостей академічного середовища навколо “космічних” проблем та технологій.

Організаційними питаннями проєкту з боку ПНУ займаються проф. Володимир Коцюбинський та проф. Володимира Бойчук.

Студенти фізико-технічного факультету та факультету природничих наук, залучені до роботи в рамках UNIVERSEH, вже пройшли  інтенсивний курс англійської мови за професійним спрямуванням і зараз готуються до участі в заходах проєкту – конференції, школи, курси – як очних, так і дистанційних.

На фото – учасниця команди PNU- UNIVERSEH , студентка 2-го курсу фізико-технічного факультету Ірина Угорчук на студентській конференції,  яка  відбувалася в Інституті космічної фізики, м. Кіруна, Швеція.