Подяка за сумлінну працю

Вітання нашим шановним колегам – викладачам кафедри іноземних мов!  Наталія Магас, Тетяна Поміркована та Оксана Титунь отримали заслужену Подяку від керівництва Прикарпатського національного університету за свою сумлінну працю, організаторську діяльність та успішне і якісне проведення курсів з англійської мови для науково-педагогічних працівників нашого університету.

Протягом 23-24 навчального року кафедра іноземних мов реалізувала важливу ініціативу Університету – курси англійської мови для викладачів. Основною метою цих курсів було підвищення рівня володіння англійською мовою серед наших науково-педагогічних працівників. Це, в свою чергу, стало запорукою підвищення якості освіти в університеті. Програма курсів була ретельно розроблена з урахуванням сучасних методик викладання та навчання іноземних мов, що дало можливість інтегрувати новітні підходи та інструменти у навчальний процес.

Викладачі кафедри продемонстрували високий рівень професіоналізму та відданості своїй справі. Вони активно впроваджували інтерактивні методи навчання, що дозволило учасникам не лише суттєво поліпшити свої мовні навички, а й освоїти нові методи викладання. Це безперечно сприятиме подальшому вдосконаленню освітнього процесу і підвищенню ефективності навчання.

Шановні Наталія, Тетяна та Оксана, щиро вітаємо вас із заслуженою нагородою! Ваш внесок у розвиток університетської освіти є надзвичайно важливим і заслуговує на особливу відзнаку. Бажаємо вам подальших успіхів, нових професійних досягнень та невичерпного натхнення. Нехай ваша праця і надалі приносить плоди та радість не лише вам, але й усім, хто бере участь у навчальному процесі нашого університету.