Свято вишиванки

Щороку українці святкують День вишиванки, одягаючи традиційний національний одяг. Це свято стало важливою частиною культурного життя країни. Цьогоріч у групах СР і СП першого курсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доцент Уляна Кецик-Зінченко провела виховний захід з іноземної мови, присвячений Дню вишиванки.

Студенти обговорювали значення вишиванки як символу національної ідентичності та культурної спадщини. Викладач пояснила, як орнаменти та візерунки на вишиванках відображають регіональні особливості та історичні традиції. Це було чудовою нагодою для студентів вдосконалити свої мовні навички, використовуючи спеціальну лексику, пов’язану з культурою та мистецтвом.

Студенти також активно брали участь у дискусіях, презентували свої дослідження та ділилися особистими історіями, пов’язаними з вишиванками. Заняття сприяло не лише розвитку мовних навичок, а й поглибленню знань про українську культуру та традиції.

Завдяки таким заходам студенти отримують змогу краще зрозуміти та відчути важливість збереження культурної спадщини, а також покращують свої мовні компетенції у невимушеній і дружній атмосфері.