Україно моя вишивана

Кафедра іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника завжди активно підтримує академічні ініціативи, спрямовані на розвиток науки та культури. 16-17 травня викладачі кафедри взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки», яка відбулася у змішаному форматі. Конференція була організована з нагоди Всесвітнього дня вишиванки і зібрала дослідників та науковців з різних куточків світу.

Основною метою конференції було дослідження ролі вишиванки як культурного феномена, а також її впливу на сучасне суспільство. Викладачі кафедри іноземних мов представили свої дослідження, присвячені міжкультурному діалогу та ролі вишиванки у зміцненні національної ідентичності. Вони виступили з доповідями, в яких розглядали вишиванку не тільки як елемент одягу, але й як символ культурної спадщини та засіб комунікації між народами.

Конференція також включала тематичні виставки вишивок, де учасники могли ознайомитися з унікальними експонатами та обговорити значення вишиванки у контексті сучасного мистецтва. Участь у конференції «Україно моя вишивана» стала важливою подією для викладачів кафедри іноземних мов. Вони не лише змогли поділитися своїми дослідженнями, але й збагатити власний досвід новими знаннями та контактами. Це сприятиме подальшому розвитку міжкультурного діалогу та поглибленню академічних зв’язків на міжнародному рівні.

Детальніше про конференцію можна дізнатися за посиланням