Відкриття Центру польських та українських студій Європейського університету Віадріна

30 листопада 2023 завідувач кафедри іноземних мов Василь Ткачівський  разом з делегацією на чолі з ректором Ігорем Цепендою взяв участь у відкритті  першого у Німеччині Center of Polish and Ukrainian Studies (Центр польських та українських студій) при Європейському університеті Віадріна. На урочистостях були присутні міністри країни, депутати Бундестагу та українські дипломати, представники освіти України. Василь Ткачівський саме проходить стажування за міжнародною програмою академічної мобільності у Європейському університеті Віадріна, що у місті Франкфурт-на-Одері (ФРН).

Viadrina Center of Polish and Ukrainian Studies

Ректор університету взяв участь у відкритті Центру польських та українських студій Європейського університету Віадріна