З Днем знань! З початком нового навчального року!

Шановні викладачі, дорогі студенти, батьки! Колектив кафедри іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника щиро вітає вас з Днем знань та початком нового 2023/24 навчального року!

Усім студентам бажаємо йти за покликанням серця, любити свою професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя. Країні потрібні такі молоді, перспективні та прогресивні люди. Ви – наша гордість!

Шановні колеги! Дозвольте висловити вам слова великої вдячності за те, що ви залишилися гідними патріотами нашої країни, незважаючи на труднощі сьогодення. Дякуємо за вашу невичерпну енергію, ентузіазм, натхнення, самовіддану працю, високий професіоналізм.

Низький уклін і щира подяка мужнім та відважним захисникам нашої країни, студентам-воїнам нашого університету, які полягли за наш світлий день і можливість вчитися та працювати.

Бажаємо усім мирного неба над головою, перемоги, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

З Днем знань! З початком нового навчального року!