Вітання з нагородою

Варто відзначити важливу подію в академічному світі нашого регіону: доцент кафедри іноземних мов Ганна Карпенко отримала грамоту від Прикарпатського національного університету за свою значну роль у підготовці переможця І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з англійської мови за 2023-2024 навчальний рік.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України є престижною платформою для молодих талантів, що надає їм можливість продемонструвати свої досягнення та оригінальні ідеї. Успіх на цьому рівні вимагає від учнів високого рівня підготовки та підтримки з боку кваліфікованих наставників, таких як Ганна Карпенко.

Вітаємо Ганну Карпенко з заслуженою нагородою і бажаємо подальших успіхів у її важливій і натхненній роботі!