Підсумкова звітна наукова конференція

2 квітня на кафедрі іноземних мов відбулась звітна наукова конференція, що проходила в межах щорічної звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету. У ході пленарного засідання з доповідями виступили науково-педагогічні працівники кафедри. Всі виступи мали спільну тематику, пов’язану з іншомовним навчанням у спектрі професійної комунікації, зокрема мовознавчі, літературознавчі та психолого-педагогічні аспекти. Кожен доповідач зосередився на важливих сучасних проблемах і представив унікальні концепції, що викликали зацікавлення та схвальну відповідь серед слухачів. В програмі конференції були представлені доповіді всіх викладачів, присутніх на конференції та відбулося жваве обговорення прослуханого. З упевненістю підтверджуємо, що конференція  сприяла подальшому інтересу до розвитку наукової думки!