Тиждень англійської мови

Чи знали ви, що День англійської мови відзначається 23 квітня у день народження Вільяма Шекспіра? «Весь світ – театр», «Бути чи не бути? – Ось у чому питання». Це всесвітньо відомі вислови відомого драматурга, які спонукають вивчати англійську і читати Шекспіра в оригіналі. Тому, з метою  підвищення мотивації серед студентів до вивчення мов нашою кафедрою 24.04-30.04 проводився тиждень англійської мови. Метою проведення було удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на заняттях, розширення світогляду та ерудиції студентів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки; виховувати інтерес до вивчення англійської. Вміння спілкуватися іноземною мовою дозволяє співпрацювати з різними людьми та розуміти нюанси іншої культури; відкриває нові перспективи; покращує навички вирішення проблем та завдань, а також прийняття рішень. Загалом, людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми. У будь-якій галузі діяльності – промисловості, комерції, дипломатії та культури, міжнародному туризмі, науці і комп’ютерних технологіях, інтернеті та електронній пошті – знання англійської потрібні щодня в кожній робочій ситуації.

We love English. Доцент Ганна Карпенко

International English Day. Група СОММ-31. Ст викл. Леся Шкледа