Симпозіум Brüche und Kontinuitäten

Завідувач кафедри іноземних мов Василь Ткачівський узяв участь у симпозіумі «Brüche und Kontinuitäten – Fachübergreifende Perspektiven auf die Situation der Germanistik und angrenzender Fachbereiche in der Ukraine». Захід відбувся у мальовничому місці – замку Herrenhausen у м. Ганновер (Німеччина) та проходив у межах тематичного тижня: «Війна в Україні – перспективи науки» з 28 лютого по 2 березня 2023 року й організовувався за сприяння Universität Leipzig, Fridrich-Schiller Universität Jena та Volkswagen Stiftung. Провідні науковці з Німеччини, України та низки країн Європейського Союзу взяли участь у науковому заході, представили свої актуальні доповіді та обмінялися досвідом у рамках популяризації германістики в Україні.

Сайт симпозіуму: