Струтинська Тетяна Романівна / Tetiana Strutynska

старший викладач

кафедри іноземних мов

<strong>Персональна інформація</strong><strong>Основні публікації</strong><strong>Діяльність</strong><strong>Контакти</strong>

Струтинська Тетяна Романівна – старший викладач кафедри іноземних мов

Закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника за спеціальністю “Англійська мова та література” та здобула  кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та літератури (2000).

Посада: старший викладач кафедри іноземних мов

Наукові інтереси: методика викладання англійської мови.

Навчальні дисципліни: Іноземна мова (практичний курс), Наукове спілкування іноземною мовою, Іноземна мова за професійним спрямуванням.

Стажування:

Івано-Франківський національний медичний університет, 2017 р.

Автор ряду наукових та навчально-методичних праць

Закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника за спеціальністю “Англійська мова та література” та здобула  кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та літератури (2020).

Впродовж роботи на кафедрі викладає дисципліни «Іноземна мова», «Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Наукове спілкування іноземною мовою» для студентів різних спеціальностей.

Наукові інтереси: методика викладання англійської мови.

Учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Кафедра іноземних мов
вул. Шевченка, 57 / 707